slide 1

در باره ما

شرکت پتروفن آپادانا در سال ۱۳۷۸ در جهت تولید و فروش برخی از مواد شیمیایی پرکاربرد در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در ایران و خاورمیانه تاسیس گردید. این شرکت از جمله بزرگترین شرکتهای تولید کننده داخلی مواد تعلیق شکن، ضد خوردگی، بایوساید و ضد رسوب می باشد که در واحدهای بهره برداری نفت خام و پالایشگاه ها بسیار پرکاربرد می باشد.
شرکت پتروفن آپادانا در راستای کسب رضایت مشتریان خود دارای آزمایشگاه مجهز و پایلوت های نیمه صنعتی جهت ساخت مواد شیمیایی جدید و تست آنها می باشد. این شرکت با بهره گیری از مهندسین و پرسنل كارآزموده در ضمینه مهندسی شیمی و علم شیمی همواره در صدد ارائه شرکت پتروفن آپادانا در سال ۱۳۸۴ در جهت تولید و فروش برخی از مواد شیمیایی پرکاربرد در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در ایران و خاورمیانه تاسیس گردید. این شرکت از جمله بزرگترین شرکتهای تولید کننده داخلی مواد تعلیق شکن، ضد خوردگی، بایوساید و ضد رسوب می باشد که در واحدهای بهره برداری نفت خام و پالایشگاه ها بسیار پرکاربرد می باشد.
شرکت پتروفن آپادانا در راستای کسب رضایت مشتریان خود دارای آزمایشگاه مجهز و پایلوت های نیمه صنعتی جهت ساخت مواد شیمیایی جدید و تست آنها می باشد. این شرکت با بهره گیری از مهندسین و پرسنل كارآزموده در ضمینه مهندسی شیمی و علم شیمی همواره در صدد ارائه محصولاتی با كیفیت بالا و خدماتی متناسب با نیازهای متقاضیان است. این شرکت همواره در صدد است تا محصولاتي با كيفيت بالا و خدماتي متناسب با نيازهاي مشتريان ارائه دهد.
محصولاتی با كیفیت بالا و خدماتی متناسب با نیازهای متقاضیان است. این شرکت همواره در صدد است تا محصولاتي با كيفيت بالا و خدماتي متناسب با نيازهاي مشتريان ارائه دهد.

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی و چارچوب رفتاری در شرکت صنایع شیمیایی پتروفن آوران آپادانا

اطلاعات تماس

جهت درخواست اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات شرکت پتروفن آوران اپادانا کافیست فرم زیر را ارسال نموده تا نماینده شرکت با شما تماس حاصل نماید. برای پرس و جو در مورد فرصت های شغلی لطفا به بخش مشاغل مراجعه کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت پتروفن آوران آپادانا می باشد Petrofann.com...